kontakt

Kontrola Dostępu

Kontrola Dostępu

System identyfikacji i kontroli dostępu umożliwia kontrolę nad dostępem do wybranych pomieszczeń czy stref nieuprawnionym osobom.

Działa w oparciu o elementy zbliżeniowe (identyfikatory, karty, breloczki, itd.), które pracują z czytnikami identyfikującymi posiadacza dostępu. Administratorzy systemu mają możliwość nie tylko nadawania lub ograniczania prawa dostępu dla poszczególnych osób, ale również kontrolowania sytuacji w okolicznościach alarmowych. Dodatkowo system może funkcjonować jako:

  •  sterownik zamków elektrycznych w drzwiach,
  •  sygnalizator próby wejścia osoby bez uprawnienia,
  •  narzędzie do przechowywania i późniejszego odtworzenia listy zawierającej czas i datę wejścia konkretnych osób,
  •  narzędzie współpracujące z SSWiN z możliwością zdalnego sterowania poprzez np. SATEL

Na każdym etapie inwestycji możliwa jest rozbudowa KD i połączenie jej z innymi systemami.

Rejestracja Czasu Pracy (RCP) Ewidencja czasu pracy pozwala na zarządzanie personelem bazując na zasadach zgodnych z Polskim Kodeksem Pracy. RCP umożliwia elektroniczne i precyzyjne rozliczanie nawet skomplikowanych systemów organizacji pracy. Dzięki urządzeniom kontrolnym, możliwe jest automatyczne rejestrowanie wyjść i wejść do pracy, monitorowanie obecności gości oraz generować raporty. System upraszcza tworzenie listy płac dzięki prostemu przesyłaniu danych do programów kadrowo-płacowych i pozwala na zmniejszenie kosztów zarządzania personelem w przedsiębiorstwie.

Spółka Visacom prowadzi kompletne prace z zakresu RCP i KD, wsparcie techniczne na każdym etapie wdrożenia oraz serwis.

Masz pytania? Napisz do nas!