kontakt

Wsparcie programistyczne

Nasz zespół programistów - wiedza, kreatywność, umiejętności

Zatrudniamy specjalistów operujących od wielu lat głównie w środowisku MS SQL i .NET Core. Ich wiedza, doświadczenie oraz kreatywne podejście do każdego zlecenia doskonale sprawdzają się w tworzeniu indywidualnych rozwiązań IT dostosowanych do potrzeb, a także oczekiwań Klienta.

Visacom to firma, która od ponad 30 lat działa na rynku, tworząc rozwiązania biznesowe, które odpowiadają indywidualnym potrzebom klienta.

języki programowania: C#, .NET, Javascript,

technologie: Angular, React,

bazy danych: MS SQL Server.

Obecnie Visacom - w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów - oferuje wykonanie prac programistycznych w ramach outsourcingu zasobów ludzkich. Stawka została ustalona w oparciu o wieloletnie działanie firmy Visacom w branży IT. Zależy nam na dostarczeniu najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Gwarantujemy szybkość i skuteczność w zapewnieniu Partnerom Biznesowym zespołu specjalistów z ekspercką wiedzą i kompetencjami, płynnie dopasowanego nawet do niecodziennych wymagań Klientów.

Jeśli masz dodatkowe pytania, prosimy o skorzystanie z formularza wiadomości lub o kontakt telefoniczny +48 89 534 23 23

Masz pytania? Napisz do nas!