kontakt

Blockchain w Visacom

Blockchain w Visacom

Nasz zespół umożliwi przetwarzanie danych w Twoim biznesie w oparciu o technologię blockchain, niezależnie od tego, czy wykorzysta możliwość kreowania aplikacji w istniejących platformach, czy będzie musiał stworzyć własne sieci od podstaw.
Oferujemy wsparcie kompleksowe – od analizy, projektu przez tworzenie rozwiązania, wdrożenie, po testy i wsparcie serwisowe.

Masz pytania? Napisz do nas!

VisaDoc – gotowy produkt, zaprojektowany dla biznesu

Jakość oprogramowania VisaDoc jest gwarantowana tym, że pracowało nad nim ponad 20 ekspertów technicznych i biznesowych, którzy zrealizowali setki projektów z zakresu najpopularniejszych technologii na rynku IT.

Oferujemy wsparcie kompleksowe – od analizy, projektu przez tworzenie rozwiązania, wdrożenie, po testy i wsparcie serwisowe.

 

Najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa

Dzięki technologii blockchain i wbudowanej, automatycznej ochronie przed próbami ingerencji Twoje transakcje pozostaną bezpieczne

Przyśpieszenie pracy zdalnej i autentyczność

Użytkownicy będą mieli możliwość do przeprowadzania operacji w czasie rzeczywistym, a zarządzanie zespołem i nadawanie ról czy dostępów stanie się proste i intuicyjne. Dodatkowo, wprowadzono możliwość zarządzania kalendarzem, dzięki czemu możesz jeszcze wygodniej budować bezpieczne środowisko pracy.

Zintegrowane rozwiązanie

Naszym celem jest dostarczenie doskonałego i zintegrowanego rozwiązania dla Klienta.
Dowiedz się więcej, w jaki sposób możemy usprawnić procesy w Twoim biznesie skontaktuj się z nami , podpowiemy!

Funkcja obiegu dokumentów

Mniej procesów wykorzystujących papier – ochrona środowiska:

  • rejestrowanie dokumentów przychodzących,
  • dekretowanie dokumentów,
  • akceptowanie dokumentów,
  • zmiana statusu,
  • dołączanie skanów/zdjęć,
  • schematy akceptacji dokumentów.

Jako profesjonaliści, słuchamy potrzeb naszych Klientów

Nasi Klienci stawiają przede wszystkim na łatwość integracji z innymi aplikacjami oraz bezpieczne wdrożenie dla wielu podmiotów. Oczekują przejrzystego i intuicyjnego interfejsu użytkownika, a także rozwiązania, które usprawnia proces rejestrowania dokumentów przychodzących, dekretowanie ich do konkretnych osób lub ról, akceptowanie przez osobę uprawnioną oraz zmianę statusu.