Wpisany przez Administrator
PDF Drukuj Email
"Nasze Dziewczyny"

Z wizytą u Prezydenta
30.12.2015 o godz. 11:00 w olsztyńskim ratuszu odbyło się spotkanie zarządu, sztabu szkoleniowego oraz piłkarek Kobiecego Klubu Piłkarskiego Stomil Visacom Olsztyn z Prezydentem Miasta Olsztyn Piotrem Grzymowiczem. Wizyta przebiegła w bardzo radosnej atmosferze. Wszyscy podziękowali za owocną współpracę oraz życzyli jeszcze lepszej kolejnym roku.

Więcej informacji :
Zwycięstwo na koniec. KKP Stomil - Victoria Sianów 2:0
Zwycięstwo 1:0 w meczu ligowym z KS Raszyn.
Mecz ligowy KPP Stomil Visacom Olsztyn - Gorzów Wlkp.
Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski. KKP Stomil Visacom Olsztyn 3:0 MBKS Victoria Bartoszyce.
ZWYCIĘSTWO - MECZ LIGOWY KKP STOMIL VISACOM OLSZTYN- POLONIA POZNAŃ
KKP Stomil Visacom Olsztyn po wygranym meczu przeciwko TS Polonii Poznań zapisuje sobie pierwsze punkty w tym sezonie. Stomilanki wygrały to spotkanie zasłużenie,
a mogły pokusić się o wyższy wynik niż 2:0. To nie tylko pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ale również pierwsze przeciwko drużynie z Poznania.

KKP STOMIL VISACOM OLSZTYN GROMI OLIMPIĘ OLSZTYNEK
W dzisiejszym sparingu, ostatnim przed zbliżającą się rundą wiosenną pierwszej ligi, KKP Stomil Visacom Olsztyn pokonało u siebie MKS Olimpię Olsztynek 19:0 (10:0).
Stomilanki od początku meczu, aż do końcowego gwizdka, były zdecydowanie stroną przeważającą.